Piletid

Pärast kaheaastast loomepausi on Augustiunetus tagasi! Uues kuues ja uues asukohas. Laotame oma atmosfääri laiali Pärnu jõe kesklinnakallastele, mis pakub avastusi pärnakatele endilegi, külalistest rääkimata. 

Mis on seekord veel teisiti? Kuigi mingi osa nõtkeid naudinguid, maitseelamusi, magusat meeleolu ja tundmusi on linnaruumis kõigile vabalt ja ilma sissepääsutasuta osasaamiseks, ootavad festivali kahel tasulisel alal – Laoplatsil ja Unetute Klubis – teid eriti tummised muusikaelamused!

Nagu lubatud, avardame piire ja loome linnaruumis täiesti uue reaalsuse. Esimest korda Pärnu ajaloos muutub vana REVi segutorni juures olev LAOPLATS eksklusiivseks kontserdipaigaks, kus astuvad kahel õhtul järjest üles artistid, kelle stiil ja energia tõotavad elamust, mis iga muusikasõbra hinge ja jalad hüppama paneb. 

Nii näiteks saavad väsimatud piletiga unetud näha esmakordselt 90-minutilist kontsert-lavastust OOPUS RIITUS talenditaevasse tõusvalt folk-tehno tähelt Oopus. See on tulevikufolk, milles kohtuvad torupill, sündid ja valgusshow. Bändi kolm liiget, Mari Meentalo, Johannes Ahun ja Aleksander Sprohgis miksivad omavahel kokku eesti pärimusmuusika ning analoogsüntesaatorid ja panevad oma valgusinstallatsioonid muusikaga ühes rütmis tuksuma. Usu, sa ei taha seda maha magada!

Lisaks haaravad kodulinna publiku oma loomingulise ümbersünni rüppe Pärnu omad pojad The Boondocks. Kõikide unetute silme all saab rahulikust indiest ühtäkki raju postpunk. Ning unustamatu Funk Embassy kesköised rütmid toovad koos DJdega lavale pärnakate endi Steps to Synapse muusikud. Lisaks neile astuvad kahel päeval lavale veel kriitikute, aga ka lava ees kargajate poolt palavalt armastatud Gram-of-Fun, luulelised riimimeistrid Meistermauri ja EiK, DND, Meelis Meri / Bert on Beats ja paljud teised. Vaata täpsemat ajakava siit.

NB! Piletiga aladele pääseb vaktsineerimistõendi, Covid-19 läbipõdemistõendi või negatiivse koroonatesti tõendi ettenäitamisel. Kohapeal testimist ei toimu, pakume võimalust kasutada Confido soodushinnaga kiirtesti tegemist enne üritust, loe lähemalt siit

Ostetud piletid vahetatakse festivali infokioskis käepaela vastu. Lisaks saad endale päriseks kauni ja multifunktsionaalse Augustiunetuse signatuurpokaali, mis annab soodustuse kõikidelt jookidelt festivali kohvikutes. 

Piletiostuga toetad ka seda, et kunst ja kultuur jõuaks inimesteni. Toetad neid ägedaid hulle, kes pühendavad oma suve festivali korraldamisse. Toetad ettevõtlikkust ja ellujäämist. Toetad puhtust ja turvatunnet festivalil, mida väisab tuhandeid inimesi. 

 

Aitäh sulle selle eest! 

Unetuseni!