Disainiturg

Loominguga on teid pahviks löömas:

*nimekiri täieneb jooksvalt 

 

Etskae OÜ

Autoriehted ja kotid

Eda Vendelin

Helkurmaterjalidest tooted-kotid, ripatsid, kõrvarõngad, käepaelad, prossid jms. Uue tootena betoonist valmistatud küünlaalused, kausid, lambikuplid

Moi Stuudio OÜ

Nahasõbralikust puuvilladressikangast käsitööna väikeses Valga linnas valmivad tikanditega pusakleidid ja pusad. Kleidid valmivad ühe inimese kätetööna ja on müügil vaid stuudios ja MOI e-poes, selleks et vältida ületootmist ja hoida vahetut kontakti kliendiga.

 

E&E kroon

E&E valmistab kvaliteetseid ning ajatuid kleite ja jakke naistele, olenemata vanusest või suurusest. Materjalid oleme valinud naturaalsed linased või puuvillased kangad, mis on nii naha- kui ka loodussõbralikud. Oleme siiani oma toodanguks kasutanud kangatööstuse jääke ning iga kangatükk, mida on limiteeritud kogus, on olnud just konkreetse riideeseme inspiratsiooniks. Seetõttu on ka iga eksemplar ainulaadne.

 

MTÜ Maarja-Magdaleena Gild

Osalevad meistrid: Leili Kokk, Kati Vlassov, Ursula Mangel, Eve Napp ja Stella Laur

 

Piste/Glit-it OÜ

Ehted ja aksessuaarid naistele, meestele, lastele. Piste tooted on ajatud ja valminud Eestis käsitööna. Oma toodetes kasutame kvaliteetseid materjale, et ehted oleks kestvad ja keskkonda säästvad.

 

Seco by Jane Aus

Disainer Jane Aus kasutab ehete loomiseks peamiselt taaskasutatud hõbedat. Nii võib ehete loomiseks kasutatud hõbe pärineda aegunud elektroonikast või meditsiinitehnikast.

 

JustMust

JustMust on loodud naisele, kes armastab stiilset mugavust. Lihtsad klassikalised lõiked ja värvid. Hindame aeglase moe põhimõtteid ning selle tõttu on iga meie toode täiesti moevaba ning sobilik kandmiseks igal pool ja igal ajal. Meie armastame MUSTA – see on ajatu ning alati stiilne.

 

Pippin Stuudio

Pippin Stuudio on Eesti loodud ja tegutsev ehtebränd. Selge, lihtne vorm, hoolega valitud toonid ja rikkalik värvigamma loovad ühest ehtepaarist pisikese, kuid olulise detaili, mis päeva värvid ja silma sära toob.

 

KoosDisain

Linased saunarätid, põlled, köögirätid. Nahast põlled, pajakindad, pajalapid, tassialused.

 

Tiina Andron Design

Tiina Andron on kodumaine kestliku disaini põhimõtetel tegutsev ehtsast nahast toodetega aksessuaaribränd. Disainiturule tulevad nii väiksemaid rahataskud kui ka eridisainiga telefoni-  ja vöötaskud ning käevõrud.

Keerukoda

Originaallõikelised (kaitstud tööstusdisainilahendused) seelikud kleidid rahvusliku triibuga puuvillasest riidest ja muudest peamiselt looduslikest kangastest. Viimaseks müügihitiks on taaskasutusmaterjalist teksaseelikud.

Decotahvel OÜ

Käsitsi maalitud hea tuju tahvlid

Kajakeraamika OÜ

Kajakeraamika põhineb kunstnik Kaja Rinaldo loomingul. Tooted on valminud valgest savist ja põletatud kõrgkuumusel. Kõik tooted on valminud käsitööna, nad on õhukesed ja kerged, mis tagab igapäevaselt mugava kasutuse.