Külastajale

Asukoht

Pärnu on enam kui meri! Vallutame taas kesklinna jõepromenaadi ja ühendame mõnusaks kulgemiseks lähedalasuva kultuuri- ja kaubanduskvartali. Kaua unustuses olnud jõekaldad meelitavad üha rohkem inimesi  – imelised loojanguvaated, mõnus Jaansoni rada ja uued meelelahutuskohad on muutumas Pärnu uueks magnetiks. Unetud lükkavad omalt poolt hoogu. Vaata kaardilt, kus asume.

Liiklus 

Festivali ajal on liikluseks suletud jupp Laia tänavat kesklinna silla juurest kuni Pärnu Keskuseni. Tallinna poolt tulijaid see ei sega, ent kesklinnast saab Tallinna maanteele Vee tänava kaudu. Parkimiseks on olemas kaubanduskeskuste parkimismajad ja parklad. Liiklemiseks ja parkimiseks on suletud Kontserdimaja esine. Järgi märke ja ole heasoovlik!

Heakord ja turvalisus

Osale üritusel tervena! Järgi kõiki festivali ajal kehtivaid tervisenõudeid.

Käitu enda ja teiste suhtes hoolivalt.

Hoia festivaliala puhtana. Prügi koht on prügikastis. Võimalusel taaskasuta toidu- ja jooginõusid.

Suitsusõpradel palume arvestada teistega ning teha oma toiminguid kohas, kus see ei häiri teisi külastajaid. Veendu, et suitsukonid ei satuks maha, sest see reostab loodust ja meie festivali keskkonda, aga kindlasti mitte ka tuleohtlikuna prügi hulka.

Kuna festival toimub Pärnu jõe kaldal, palume õnnetuste vältimiseks käituda vastutustundlikult – festivalialal on vetteminek keelatud. Palun hoia ja hoolitse ka oma lähi- ja kaaskondsete eest, kui märkad liigset hulljulgust või mõtlematust.

Korraldajal on õigus kõrvaldada ürituselt isikud, kes on ebameeldivas alkoholi- või narkojoobes, rikuvad avalikku korda, omavad keelatud esemeid või aineid.

Midagi head
TÄHELEPANU!
Wendre AS teeb kõigile unetutele kingituse!
Sooduskoodiga “UNETUS22” saab Wendre e-poes www.wendre.ee kui ka Pärnu esinduspoes Rääma 38 patjadelt ja tekkidelt – 15% ALLA!
👉 Kehtib 13.-14. 08. 2022
👉 Kehtib e-poes https://wendre.ee/pood/ ja esinduspoes Pärnus, Rääma 38.
👉 Pakkumine ei kehti juba allahinnatud ja outlet toodetele.