Kohvikud

Nautlema ja mekkima ootavad teid:

*nimekiri täieneb jooksvalt 

Krõbevahvel

Käsitööjäätis ja -vahvlid, puu-ja köögivilja poked; käsitöölimps, kokteilid, mulksukannukohv, taimetee 

Mamm&Frukt veinikohvik

Eestimaised käsitööveinid

Tori Siidritalu

Suupisted, suhkruga magustamata karastusjoogid, siider, puuviljavahuvein, kraanist siider

Korgitser

Oliivid, juustud, vahuvein, vein siit ja sealtpoolt piiri. 

Uulits Tänavagurmee

Käsitööburgerid, ise tehtud friikartulid erinevate lisanditega, vrapid, karastusjoogid – käsitöölimonaadid, vesi ja lahja alkohol

BiteMe

Veiselihaburger peekoniga, krõbekanaburger, krevetiburger, BBQ-burger, krõbekanasalat, värske salat grillitud krevettidega, bataadifriikad, friikartulid.

Pernaueri Pruulikoda

Pärnus tegutsev uus Pernaueri pruulikoda on Augustiunetusel kohal, et tutvustada oma käsitööõllede toodangut. Valikus on kolme erinevat sorti vaadiõlut – lager, must ja valge ning kahte sorti pudeliõlut. Kesvamärjukese kõrvale pakume Pärnumaa kohalike tootjate õllesnäkke – Karjamõisa vinnutatud lihasid ning Kapteni Talu kuivatatud kala, mis sobivad ideaalselt meie õlledega. 

Kohvik 13

Pakume laias valikus kooke ja küpsetisi – nagu ühele kohvikule kohane. Ka sutsuke soolast suupistet, juhuks kui maitsemeel midagi tahedamat tahab. Lisaks valge ja punane vein ning valitud õllemargid.

Tangokohvik

Magusad ja soolased koogid, võileivad, puuviljad, kohv, tee, morss, pudelivesi, vein, õlu, siider.

Kausik

Poke bowl (lõhe, krõbekana, krevett, tofu), ampsud (hiidkrevetid, bataadifriikartulid, kevadrullid, kana-amps), Nudisti spritzid ja intokud (jääteed), õunalimonaadid.

Prike

Alkoholivabad kokteilid – Seedlip alkovaba destillat + Fever Tree toonik Alkoholivabad veinid, Guinness õlu, Galipette siider, Vittel ja Perrier vesi.

Lahhentagge

Lahhentagge näol on tegemist Saaremaalt mereäärest Lahetaguse külast pärit ettevõttega, mis tegeleb alkoholivabade džinnide ja teiste jookide tootmisega, Lisaks on valikus taaskasutatud jõulukuuskedest tehtud toonikud. Näiteks üks meie toonikutest, mis sai nimeks Pärnu Suvi, on tehtud Pärnu enda jõulunulust, mis jõuluajal linna kaunistas. Alkovabade kokteilide nimekiri on pikk. Lisaks pakume juurde ka lahjat alkoholi. Näiteks Pärnu käsitööõlut Pernauer ning turul täiesti uusi šampanjasid.

Mahlametsa

Käsitöö pulgajäätised, topsijäätised, õunamahl ja õunamahlabaasil segumahlad. Jäätisekokteilid, käsitöö limonaadid.

Põks

Põks on alaliselt Pärnu väikeses rannasopis tegutsev punasesse bussi ehitatud baar, kust võib leida värskest kraamist valmistatud kokteile ja Ladina-Ameerika sugemetega tänavatoitu. Augustiunetusele võtab Põks kaasa värskendavad kokteilid. Kõhtu täidavad tacod ja nachod.