Elamused

2022. aasta festivali elamuste loetelu tekib siia ilmade soojenedes. Püsi lainel!
Seni meenuta, mida põnevat juhtus EELMISEL AASTAL:

Ühinemine

Ühinemine

Vabaõhukoreograafia / Pärnu jõel

Vaatemänguline vabaõhukoreograafia “Ühinemine” Pärnu jõel toob kokku erinevad inimesed, huvid, unistused ja püüdlused Jõgi on ühtaegu nii eraldaja kui ka ühendaja. Lavastaja Barbara Lehtna sõnul on viimane olulisem. Jõel liiguvad üheskoos Pärnu kalurid, veesportlased, rahvatantsurühm Tuurit-Tuurit ja puhkpilliorkester Popsid. Oodata on üllatusi.

„Umbes 6.42“

„Umbes 6.42“

Lavastus / Linnaruum

Materjal – taju – leitud ruum – juhus.

„Umbes 6.42“ on mini-lavastus, mis pöörab tähelepanu leitud ruumile, milles see aset leiab. Tantsijad taltsutavad materjali, pannes ta tantsima. Keskkonnast tingitud juhus loob tingimused tähenduste loomiseks ning tähelepanu olukorra tajumiseks. 

Etenduse parema kogemuse saamiseks võta kaasa nutitelefon ning kõrvaklapid.

Etendajad:
Karolin Tamm
Anni Zupping

Lavastaja:
Karoline Suhhov

Aleksey Smolov

Aleksey Smolov

Aleksei Smolov on Läti kaasaegse tsirkuse artist ja treener. Võistluskunstide taustaga Aleksei jaoks on just cyr-ratas olnud miski, millega avastada nii oma sisemist kui ka välist maailma.
Läbi tsirkusenumbrite, akrobaatikatrikkide ja tantsu viib Aleksei oma vaataja võimsale, aga sensuaalsele, mängulisele, ent hüpnotiseerivale teekonnale eimillestki kuhugi ja tagasi. ÖÖKarneval laotab end laiali Laoplatsi alal. Sissepääs festivali piletiga.

Fire Show Studio

Fire Show Studio

Fire Show Studio on kamp tuld armastavaid inimesi Lätist. Tuli liidab neid inimestena ja üheskoos loovad nad uskumatuid ja unustamatuid elamusi. Ilutulestik, sädemerattad ja tulega žongleerimine on vaid väike osa nende imelisest tuleetendusest. ÖÖKarneval laotab end lahti Laoplatsi alal.

Pärnu Plaadilaat

Pärnu Plaadilaat

Augustiunetuse raames toimub juba kolmas Pärnu plaadilaat, mis toob üheks õhtuks kokku melomaanid ja muidu muusikaarmastajad. Laadal on võimalik osta nii Eesti eriilmeliste plaadipoodide ja plaadifirmade helikandjaid kui ka muusikasõprade enda plaadikogu. Ühtlasi on laata esindamas Pärnu muusika lett. Lisaks helikandjatele on võimalik soetada bändide ja muusikute teisi fännitooteid märkidest särkideni.

Muusikaviktoriin "Augustiunetuse eri"

Muusikaviktoriin "Augustiunetuse eri"

Pärnu Muusikaviktoriin teeb Augustiunetusel erikeika. Muusikaviktoriin on meelelahutuslik ja jõukohane igale muusikasõbrale. Osaleda võib nii meeskonnaga kui üksi, tulemusi arvestatakse eraldi kategooriates. Viktoriinil tuleb ära arvata muusikapala esitaja ja loo pealkiri. Võitjatele loomulikult auhinnad. Osavõtu tasu on 1 euro.

Pärnu Muuseum

Pärnu Muuseum

Tähelepanu kõik eriliste elamuste otsijad! Pärnu Muuseum pakub Augustiunetuse ajaks ainulaadset ja sisukat programmi igas vanuses huvilistele. Nii kontsentreeritult kui sel nädalavahetusel juba elamusi ei leia. Võid rännata koos giidiga üle päris- ja ajajõe, et otsida kadunud aegu, meenutada unustatud lauakombeid või viisakust, õppida unustatud tantsusamme või hoopis kogeda, kui unustamatu on Pärnu kuurorti ajalugu